Güzellik için püf noktalar

Muz ile yumuşacık bir cilt.
Ev yapımı bir mucizeye hazır mısınız? Yumuşak bir muzu iyice ezin ve yüzünüze uygulayın. On dakika bekletin ve ılık suyla yıkayın. Yüzünüzün saten gibi olduğunu hissedeceksiniz.

İnci Gibi Dişler
Hiç aynaya baktığınızda dişlerinizin sarılaştığını fark ettiniz mi? Alışkanlarınıza bir göz atın ve dişlerinizin sararmasında en büyük suçlulardan birinin siz olduğunuzu kabul edin. Kahve, çay ve kırmızı şarap. Bunları tükettiğini zaman dişlerinizi iyice fırçalayın. Ekstra bir beyazlık istiyorsanız dişlerinizi en son karbonat ile bir kez daha fırçalayın.

Anında etki
Uyandınız ve kendinizi çok çirkin hissediyorsunuz. Yüzünüz solgun, sivilceleriniz çıkmış. Derken ani bir telefon geliyor ve bir an önce hazırlanıp eşinizle beraber bir iş yemeğine çıkmanız gerektiği söyleniyor. Makyaj yapmadan önce biraz bal ve karıştırdığınız limon suyunu cildinize uygulayıp 10 dakika bekledikten sonra yıkayın. Gözlerine inanamayacaksınız!

Gür Saçlar İçin
Kim saçlarının çabuk uzamasını ve gür olmasını istemez ki? Bunun için saçlarınıza hiçbir şey düzenli bir yağ masajından daha iyi gelemez. Aktarlardan alacağınız badem ve saf zeytin yağınızı karıştırıp saçlarınıza masaj yaparak uygulayın. Sonra saçlarınızı sarın ve 30 dakika bekleyin. Sonuç sizi memnun edecek.

Her zaman su mucizesi
Çok fazla su içmek iyi değildir. Ama toksinlerin dışarı atılması için su şarttırt. Akla gelebilecek her organınızın yardımına su koşar. Cildinizi ve vücut hücrelerinizi canlandırmak için su için.