DOLGU

Dolgu kırışıklıkları gidermek,tekrar şekil vermek ve dolgunlaştırmak amacıyla vücudun çeşitli bölgelerine farklı maddelerin enjekte edilmesidir.

Dudak görünümünü belirginleştirmek veya değiştirmek için kulanıldığı gibi,yaşla beraber derinleşen yüz çizgilerini azaltmak içinde kullanılır.

Dolgu maddeleri çok çeşitlidirDolgu kolay şekillendirilen,daha kalıcı olan gibi çeşitli maddelerden oluşmaktadır.Dolgular 8-12 ay etkili olduğu gibi 3 yıl etkisi olan ve ömür boyu kalıcı olan dolgular mevcuttur.
Göz çukurlarına uygulanan ışık dolgusu göz çevresindeki koyu halkaların giderilmesi ve göz altındaki siyahlıkların aydınlatılarak çok daha sağlıklı görünmesinde son derece başarılı bir uygulamadır.

En güvenilir en çok tercih edilen dolgular içinde hyaluronik asid bulunan dolgulardır.Hyaluronik asit zaten vucütda bulunan bir maddedir ve çapraz bağlarla güçlendirilerek ciltde dayanıklılığı artırır.

Dolgu son derece kolay uygulanır.Dolgu yapılması sonrası kızarıklık veya 1-2 gün içinde morluk oluşabilir.Bu belirtiler kısa sürede geçer.Estetik olarak hemen sonucu görebileceğiniz bir uygulamadır.

Dolgun dudaklar ile güzelliğinizi konuşturun.